Bu Uygulama Arabası Olan Emeklilere Artık Ücretsiz Olacak

Milyonlarca araç sahibi emeklinin uzun süredir beklediği haber Ziraat Bankası’ndan geldi.

Türkiye’nin en fazla müşteriye sahip kurumu olan Ziraat Bankası, kamu bankalarının promosyon ödemelerini 12 bin liraya çıkarması üzerine, kampanya kapsamında emeklilere sunulacak yan haklar belli oldu.

Özellikle otomobil sahibi emekliler için harekete geçen Ziraat Bankası, emekli maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair söz veren müşterileri için ücretsiz HGS kampanyası başlattı.

ÜCRETSİZ HGS ETİKETİ VERİLECEK

Ziraat Bankası, ilk kez emekli olan ve maaşını bankadan almaya başlayan müşterilere özel olarak ücretsiz HGS etiketi hizmeti sunacak. Bu hizmet için en yakın şubeye başvurabilirsiniz.

Ayrıca banka tarafından emekli müşterilere sunulacak yan haklar şu şekilde:

İndirimli kiralık kasa hizmeti

Banka, emekli müşterilere özel %25 indirimli kiralık kasa hizmeti sunacak. Bu hizmetten yararlanmak için Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Dijital kanallardan ücretsiz para transferi hizmeti

Banka, dijital kanallar üzerinden Havale-EFT-FAST işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

Sunulan bu imkanlardan faydalanmak isteyen emeklilerin, emekli maaşlarını Ziraat Bankası’na taşımaları ve 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi imzalamaları yeterli olacak. Bu kampanya kapsamında, emekli maaşı müşterilerine 12 bin TL promosyon tutarı yanı sıra ücretsiz HGS hizmeti sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x